ADÜSEM Çeviri Ofisi Açıldı

Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi gerçekleştirdiği eğitimlere ek olarak özellikle İngilize bilimsel yayınların oluşturulması veya var olan bilimsel yayınların Türkçe'ye çevrilerek okunması için ADÜSEM Çeviri Ofisi'ni hayata geçirmiştir.

İngilizce yayın hazırlamakta olan akademisyenlerimiz, bu işleri hızlandırmak için ofisimizden ya direkt çeviri hizmetini ya da hazırlamış oldukları metnin hatalarını düzeltmek için proofreading hizmetini alabileceklerdir. 

Tüm bilimsel makaleleri ve yayınları bünyesindeki uzman akademisyen kadrosuyla  Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe arasında zamanında ve hatasız çevirmeyi vaat eden ADÜSEM bu hizmetleri Türkçe'den İngilizce'ye 100 kelimesi 10 TL, İngilizce'den Türkçe'ye 100 kelimesi 8 TL gibi makul fiyatlarla akademisyenlerimize sunmaktadır.

Çevrilmesini istediğiniz yayın ve çalışmalarınızı adusemceviri@adu.edu.tr adresine göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Sorularınız için 0 538 440 16 61 numaralı telefondan ADÜSEM ofisine ulaşabilirsiniz. 


SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN