ADÜSEM Çeviri Ofisi Açıldı

Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi gerçekleştirdiği eğitimlere ek olarak özellikle İngilize bilimsel yayınların oluşturulması veya var olan bilimsel yayınların Türkçe'ye çevrilerek okunması için ADÜSEM Çeviri Ofisi'ni hayata geçirmiştir.

Tüm bilimsel makaleleri ve yayınları bünyesindeki uzman akademisyen kadrosuyla  Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe arasında zamanında ve hatasız çevirmeyi vaat eden ADÜSEM bu hizmetleri makul fiyatlarla akademisyenlerimize sunmaktadır.

Çevrilmesini istediğiniz yayın ve çalışmalarınızı adusemceviri@adu.edu.tr adresine göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Sorularınız için 0 538 440 16 61 numaralı telefondan ADÜSEM ofisine ulaşabilirsiniz. 

2018 Yılı İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviri fiyatları Sağlık,Tıp ve Hukuk alanındaki makalelerde 100 kelime için KDV dahil 22 TL, diğer alanlardaki makaleler için ise 100 kelimesi KDV dahil 17 TL üzerinden fiyatlandırılacaktır. Diğer dillerden yapılan çeviriler için ADÜSEM'den bilgi alabilirsiniz.


SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN